Agır ticari kurtarıcı

agır ticari kurtarıcı

Agır ticari kurtarıcı çekici

agır ticari kurtarıcı Altınkaya

Agır ticari kurtarıcı çekici 365 gün 24 saat

Agır ticari kurtarıcı hizmetlerimiz sizlere gerek istanbul içi olsun gerek istanbul dışı tüm kurtarma ve çekici hizmetlerimizi işinde deneyimli kadro ile istenmeyen durumdan en hızlı ve çözümcü şekilde kurtarma hizmetini sunmaktayız. agır ticari kurtarıcı Firmamız her türlü yol yardım ve oto elektrik hizmeti sunmaktadır.Altınkaya oto kurtarıcı

Ticari araç İşimizde
17. Yılına ulaştı
Bulundugunuz konuma
30 Dakika içinde varış
Dürüst rekabetçi fiyatlar-
uygun fiyat hızlı hizmet

7/24 Hizmetinizdeyiz agır ticari kurtarıcı araç kategorisinin en önemli sorunlarından biri, yol yardım desteğidir. Otomobil dünyasında, aradığınız bütün araç modellerinin şehirler arası çekici ve yol yardım hizmetini, konunun uzmanı olan firmamız, çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Elemanlarımız, işini seven ve tecrübeli çalışma sistemine sahip olan kişilerden tercih edilmektedir.

Agır ticari kurtarmaAgır ticari kurtarma

Araç kurtarma işinde önemli olan güven, hızlı çalışma sistemi ve uygun fiyat seçenekleri, şirketimizin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Şehirler arası oto çekici hizmetinin yanı sıra, küçük araçlarla yol yardım ekibi hizmeti de sunmaktayız. Motor, şanzuman, elektrik ve akü gibi önemli bölümlerde meydana gelen arızalar, uzman ekiplerimiz tarafından çok kolay bir şekilde tamir edilmektedir. yol yardım lastik arızaları ve diğer benzer arızalar, konusunda uzman ekiplerimizin uzmanlık alanına girmektedir.

Günün Her Saatinde Hizmetinizdeyiz Gece gündüz, yaz veya kış, bütün zaman dilimlerinde sizin için en iyi hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Yolda kaldığınız zaman, özellikle ıssız yerlerde kaldığınız zaman, şehirler arası oto kurtarıcı hizmetleri kategorisinde, kendi emniyetinizi almalısınız. Aracınızı da emniyetli bir yere çekebilirseniz, bu sizin için daha iyi olur. Araçta yangın varsa, ilk yardım çantasındaki yangın tüpünü kullanınız. Ciddi yangınlarda ise araçtan uzaklaşmalısınız. Hemen bizi aramalısınız ve durumu detaylı bir şekilde anlatmalısınız. Sizin anlattıklarınız, yardım ekibinin oluşturulmasında önemli rol oynayacaktır.

Teknik Çözüm Uzmanıyız

İletişim ve internetin gelişmesiyle, yollarda kalan insanları, nokta atışı ile tam olarak tespit edebiliyoruz. Hava şartları ne olursa olsun, anında yerinizi tespit ediyoruz ve yardım gönderebiliyoruz.

7/24 sizin için hizmet veren oto kurtarma ve çekici ekiplerimiz, son model araçlarımızla, çekme işlemini gerçekleştirmektedir. Şoförlerimiz, trafik kurallarına uyarlar ve işlerini meslek edinmiş tecrübeli elemanlardır. Ayrıca, gerekli olan bütün trafik belgelerine sahiptirler. Bu nedenle, güvenle aracınızı çektirebilirsiniz. Araç kurtarma hizmetinin mükemmel işlemesi için, oldukça başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayan firmamız, çöl sıcakları, muson yağmurlar, kutup soğukları dinlemeden çekici hizmeti vermektedir.

Çok sisli havalar da bile hizmet veren oto kurtarıcı ekiplerimiz, zamanında yanınıza gelmek için, hızlı çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. Telefonunuzdan bulunduğunuz yeri bilmeseniz bile, ekiplerimiz, özel programlarla, yerini tam olarak tespit edebilmektedir.