web analytics

Araç Çekici 0850 611 0 776

Araç çekici günümüzde önemli sorunlardan biri olan otomobil arızaları, uzun yolda veya seyahat esnasında meydana gelince, özel bir ekip ihtiyacı hissedersiniz. Bu ekip, hızlı çalışmalı ve aracınız için gerekli olan yol yardımı ve arac cekici hizmetlerini pratik bir şekilde vermelidir. Bu şekilde yapılan bütün kurtarma hizmetlerini veren şirketimiz, sıcak yuvanıza, bir an önce kavuşmanızı sağlamaktadır. 

İstanbul İçi 20 Dak Hizmet

Aracın en önemli parçalarından biri olan akünün arızalanması, aracın hareket etmesini sağlayan elektrik ve motor kısımlarının arıza yapması, özellikle uzun yolda, ciddi sorunlara neden olabilir. Issız bir yerde kaldığınız zaman, bu kalma süresi uzadıkça, beraberinde başka problemleri getirmeye başlar. Bu nedenle, yardım konusunda, hemen hızlı ve etkili araç çekicisi ekiplerimizi aramalısınız. Günün her saatinde hazır olan ekiplerimize, mevcut durumu ayrıntılı ve doğru bir şekilde anlatmalısınız. Bu durumunuza göre yol yardımı veya kurtarıcı tercihi, uzman personelimizin değerlendirmeleri ile ortaya çıkmaktadır.

En İyi En Hızlı Araç Çekmek

İşimiz Araç Çekmek Çektirmek Bizlere 365 Gün 24 Saat Ulaşa Bilirsiniz Altınkaya Oto Kurtarıcı

Araç Çekmek

Araç çekicileri firmamızın desteğine ihtiyaç duymanız halinde haftanın her günü dilediğiniz saatte firmamız ile irtibata geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Araç Çektirmek

Araç çekicisi buna bağlı olarak trafik yoğunluğu ve kazalar da artmıştır. Kaza yaşanmamış olsa bile aracın yoğun trafiğin ortasında herhangi bir nedenle bozulması durumu ile karşılaşılabilmektedir.

Araç Kurtarmak

Araç çektirmek firmamızı arayarak aracınıza uygun bir çekici ile aracınızın güvenli ve hızlı bir şekilde olayın meydana geldiği yerden gidecegi konumlara teslimatlar yapılır

Arac Çekme

Arac cekme ile aracınız otomobil, kamyonet, kamyon ya da otobüs olabilir. Biz her türlü aracı ustalıkla ve güvenle zor durumda kaldığı yerden çıkarabilmekteyiz.

2018 Fiyat Tarifemiz Halen Geçerlidir

Araç çekme işinde fiyatlarımıza 2019 yılında zam yapmadık sizlere en yakın çekici firması olarak İstanbul dan hizmetler sunarız

İstanbul Altınkaya Çekici

Oto Çekmek

Oto çekmek Ardından, oto çekici hizmetleri için, hemen bizi arayın. Lastik, akü ve tamirat işlemleri için, özel küçük araçlar gönderiyoruz. Aracın çekilmesi veya kurtarılması gerekiyorsa, bu durumun tam olarak izah edilmesi gerekir

Çekici hizmetlerimiz; ağır ticari ve otomobil çekici olarak iki farklı alanda verilir. Ağır ticari araçlar için verdiğimiz hizmetler İstanbul içi ya da dışına da yayılır. Her türlü yol yardımı ve elektrik desteğinin sağlandığı çalışmalarımız gerekli olan yedek parçaların temininin sağlanmasında da fark yaratır. Gün içerisinde 08.00-19.00 arasında verilen hizmetlerimiz, İstanbul’un 39 ilçesi için nöbetçi personellerle 7/24 kesintisiz olarak sürdürülür.


Yol Yardım Bakım Onarım

Yol Yardım Çekici

Günün Her Saatinde Yol Yardımı Hizmeti Veriyoruz. Yolculuk esnasında, başımıza birçok sıkıntı gelebilir. Lastik patlayabilir, akü bitebilir veya benzin bitebilir. Büyük kazalar da, ne yazık ki, yolculuklarda başımıza gelebilecek olaylardandır. Bu olumsuz durumlarda yapmanız gereken şey, tecrübeli ekiplerimizi göreve çağırmanızdır.

Yolda kalan birisi için, en iyi çekici yardımın oluşturulması için, yapılması gereken en önemli işlem, can ve mal kaybının meydana gelmesini engellemektir. Aracın yol kenarında çekilebilecek bir yere çekebiliyorsanız, çekmelisiniz. Uygun uzaklığa ilk yardım çantasındaki dikkat levhalarını yerleştirin. Aracın dörtlüleri yanıyorsa, yakın. 

Tıkla Ara 0533 405 51 97