Aracınıza Özel Kurtarma Hizmeti Altınkaya

ARACINIZA ÖZEL KURTARMA HİZMETİ ALTINKAYA

Aracınıza Özel Kurtarma Hizmeti Altınkaya 365 gün 24 saat sizlere İstanbul bayrampaşadan hizmet sunmaktadır gerek yol yardım gerek oto. Hizmet vermeye başladığı ilk andan itibaren kurtarıcı olarak binlerce müşterisine hizmet veren firmamız yolda kalan ve mağdur olan insanların maddi ve manevi zarara uğratmamak adına büyük bir titizlikle çalışmakta ve zamanla yarışılan bu süreçte çekici taleplerine uygun araçlarla cevap vermektedir.

Amaçla müşteri danışmanı iş arkadaşlarımız tarafından aracınızın tipine, yolda kalma sebebine göre tam donanımlı araçlarla kurtarıcı görevi ifa edilmektedir.

Amacımız zor durumda kurtarma işlevini yerine getirerek insanların zor zamanlarında yanında olmak ve ticari faaliyetinin yanında insani bir görevi de yerine getirmektir.

İnsanoğlunun Dünyaya geldiği günden bu güne kadar, yol kalmak, kaderimiz haline gelmiştir.

Ancak, günümüzde insana verilen aklın ürünü teknolojinin gelişmesiyle en ıssız bir yerde yolda kalsanız bile, telefonunuzda aramanız veya internetiniz varsa, anında yardım çağırabiliyorsunuz;

Müşteri hizmetlerimizden, aracınız hakkında tam bir bilgi vermek suretiyle, yol yardımı veya çekici hizmetlerimizi talep edebilirsiniz Aracınıza Özel Kurtarma; Hizmeti Altınkaya

 Yolunuz Açık Olsun Aracınıza Özel Kurtarma Hizmeti Altınkaya

Kültürümüz içerisinde yer alan ve artık dilimize yerleşen ‘yolunuz açık olsun’ sözü, yolda kalmanın insanlık kadar eski olduğunu göstermektedir. Günümüzde, otobanda, tatilde veya iş seyahatinde, yolda kaldığınız zaman, Avrupa yakası çekici ekiplerimizi aramanız yeterlidir. Bizi aradığınız andan itibaren, konumunuzu kolaylıkla tespit edip, hızlı ve etkili kurtarıcı ekibimizi harekete geçiriyoruz.

 Olumsuz Hava Şartları 

Aracınıza Özel Kurtarma Hizmeti Altınkaya Kış aylarının problemi olan akünün bitmesi, yolların buzlanmasından kaynaklanan küçük çaplı kazalar, mazotun donması, soğutucu sistemin donması, motor arızaları ve elektrik arızaları, uzman yol yardımı gerektirmektedir. Usta kadrosuyla hizmet veren, işin uzmanı Avrupa yakası çekici; ekiplerimiz, sizin için en iyi hizmet anlayışını, kolay bir şekilde sunmaktadır. Gerektiği zaman, yeni akü takviyesi de yapılmaktadır. Ayrıca, gerekli parça temini işlemleriyle, tamir işlemleri de kısa zamanda çözüme kavuşturulmaktadır.

ALTINKAYA OTO KURTARMA

ARACINIZA ÖZEL KURTARMA HİZMETİ ALTINKAYA
ARACINIZA ÖZEL KURTARMA HİZMETİ ALTINKAYA

Zor bir görevi yerine getirmenin bilinciyle oto kurtarma işlemini güçlü araçlarla ve deneyimli personellerce yürüten işletmemiz sizden aldığı güçle hedefini daha da büyülterek araç sayısını ve çeşitliliğini arttırarak kurtarıcı olarak üstlendiği görevini geniş yelpazeye yaymayı, daha hızlı ve etkin olarak faaliyet göstermeyi hedeflemektedir; Bu suretle gerek teknik ekipman gerekse personel sayısını talebi karşılayacak azami sayıya ulaştırmak, aracınızın zarar görmeden çekilmesini sağlamak ve mağduriyet yaşamamanızı sağlamak başlıca görevimizdir.

365 gün 24 saat

Gelişen teknolojiyle daha yüksek teknoloji sahip ürünleri ticari portföyüne katmayı hedefleyen firmamız yolda kalma, devrilme, yoldan çıkma gibi sorunlarla gelen başvuruları etkin olarak değerlendirmek ve hızla cevap vermek üzere var gücüyle çalışmayı vizyon edinmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir