Artık Yarı Yolda Kalmayacaksınız!

Artık Yarı Yolda Kalmayacaksınız!

Artık Yarı Yolda Kalmayacaksınız Hayatta en çok kullandığımız teknolojik ürünler şüphesizdir ki arabalarımız. Bizi bir yerden başka bir yere taşıyan, sadece insanları değil, hayvan ya da eşya gibi canlı ve cansız varlıkları taşıyan bu müthiş icat her ailenin ve işletmenin vazgeçilmez ürünüdür kuşkusuz.

Altınkaya oto destek

Ancak arabanızı arıza yapması ya da kaza gibi hiç istenmeyen durumlarda aracınızı yola devam edememesi gibi durumlarda çekici hizmeti sizin imdadınıza yetişmektedir. Araba kurtarma; gibi zor ve önemli görevi yerine getiren firmamızı tanıyalım hep birlikte.

2000 yılında küçük bir işletme ve büyük hayallerle yola çıkan firmamız başlangıçta iki ortakla yola çıkmış ancak geçen yıllarda ortaklardan biri ile yollarına ayırarak gücünden bir şey kaybetmeden hatta daha da büyüyerek yola devam etme kararı almıştır. Çekici hizmetini otomobil, minibüs, kamyon ayırt etmeden yapan firmamız bugünlere değin kurtarıcı; görevini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Hizmet vermeye başladığı ilk andan itibaren kurtarıcı olarak binlerce müşterisine hizmet veren firmamız yolda kalan ve mağdur olan insanların maddi ve manevi zarara uğratmamak adına büyük bir titizlikle çalışmakta ve zamanla yarışılan bu süreçte çekici taleplerine uygun araçlarla cevap vermektedir.

TEKİN ALTINKAYAFİRMA SAHİBİ

TEKİN ALTINKAYA

Bu amaçla müşteri danışmanı iş arkadaşlarımız tarafından aracınızın tipine, yolda kalma sebebine göre tam donanımlı araçlarla cekici görevi ifa edilmektedir. Amacımız zor durumda kurtarma; işlevini yerine getirerek insanların zor zamanlarında yanında olmak ve ticari faaliyetinin yanında insani bir görevi de yerine getirmektir.

  • OTO ÇEKİCİ
  • OTO KURTARICI
  • OTO KURTARMA

Artık Yarı Yolda Kalmayacaksınız Zor bir görevi yerine getirmenin bilinciyle araç kurtarma; işlemini güçlü araçlarla ve deneyimli personellerce yürüten işletmemiz sizden aldığı güçle hedefini daha da büyülterek araç sayısını ve çeşitliliğini arttırarak kurtarıcı; olarak üstlendiği görevini geniş yelpazeye yaymayı, daha hızlı ve etkin olarak faaliyet göstermeyi hedeflemektedir. https://altinkayaotokurtarici.com/cekici/

Bu suretle gerek teknik ekipman gerekse personel sayısını talebi karşılayacak azami sayıya ulaştırmak, aracınızın zarar görmeden çekilmesini sağlamak ve mağduriyet yaşamamanızı sağlamak başlıca görevimizdir.

365 GÜN 24 SAAT DESTEK

 

7/24 oto kurtarma hizmeti veren firmamız, mesai kavramı dışında hareket etmektedir.

Tatil ve bayramlarda da sizler için hizmet veren firmamız, acil olan yolda kalma hizmetlerinde, kısa zamanda oto çekici yardımı göndermektedir. Teknik konularda da yardımcı olan firmamız, sizin için en

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir