365 Gün 24 Saat Oto Kurtarıcı Hizmeti

365 Gün 24 Saat Oto Kurtarıcı Hizmeti

 

İmdadınıza tam zamanında yetişen ve size gerektiği araçları ile en iyi hizmeti veren adresimiz artık acil çözümler için kısa sürede bulunduğunuz yere gelecek ve başarılı bir kurtarma operasyonunu en hızlı biçimde yapacaktır. Ağır ticari ve tüm otomobiller için tam manasıyla profesyonel kurtarıcı çözümler ürettiğimizi de ve bu alanda size en iyisini sunmayı taahhüt ettiğimizi de belirtmeliyiz. Zor bir görev sorumluluğunun bilinciyle başta İstanbul ve çevresi olmak üzere her noktada size ayrıcalık kıldığımızı da dile getirmeliyiz.

 

 Uygun Fiyatlı ve Hızlı Hizmet

 

Senenin tümünde size ekonomik tablo açısından uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız. Bu arada konumunuz ne olursa olsun 30 dakika gibi az bir sürede hemen erişim sağlayacağımızı da dile getirmeliyiz. Kurtarıcı olarak sizlere çözümler ürettiğimiz araçlarımızı galeri bölümünde görebilir ve sahip oldukları tüm özellikleri ince ayrıntısına kadar tespit edebilirsiniz. Böylece ne denli başarılı bir iş çıkardığınızı da anlayabilirsiniz.

 

 Zaman Fark Etmeksizin Arayabilirsiniz

 

Çok acil durumlarda bile size koşan ve hasarsız bir biçimde arabanızı kurtaran firmamızı 24 saatin her saniyesinde arayabilirsiniz. Baştan sona memnun kalacağınız kurtarıcı sürecine yalnızca bizimle yaşayabilirsiniz. Şirketimizin diğer hizmet kategorilerini de yakından takip edebilir ve bilgi edinebilirsiniz. İstanbul içi ve yakın illere oto destek gerektiğinde bir numaralı seçimi bizimle yapabilirsiniz. Böylece doğru bir iş çıkarmanın sandığınızdan daha mümkün olacağını da idrak edecek ve ihtiyaçlarınıza nokta koyabileceksiniz.

 

Kurtarma Ekibi 7/24 İş Başında

Kurtarma Ekibi 7/24 İş Başında

 

Trafikte aktif bir şekilde araç kullanıyorsanız, herhangi bir nedenle yolda kalma riskini taşıyorsunuz demektir. Çoğu zaman kullanıcı hatasından kaynaklanmayan sebeplerden dolayı araçlar yolda kalmaktadır. Özellikle kış aylarında bu durumlara sık sık rastlanmaktadır.

 

Trafikte seyrederken, birden lastiğiniz patlayabilir, akünüz bitebilir, herhangi bir kazaya karışabilirsiniz, nedenini bilmediğiniz bir şekilde aracınız çalışmıyor olabilir. Sebep her ne olursa olsun, bir kurtarma aracına ihtiyacınız olduğunda uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

 

 7/24 Kesintisiz Hizmet

 

7/24 görev başında olan alanında uzman, profesyonel ekibimiz, nerede ve hangi saatte olursa olsun kurtarma çalışmalarında müşterilerimizin yanındadır.

 

Kurtarma Ekibi Gelinceye Kadar Yapmanız Gerekenler

 

Herhangi bir sebeple yolda kaldınız ve oto kurtarma aracı çağırdınız, kurtarma ekibi olay yerine gelinceye kadar sizin ve seyahat halindeki araçların güvenliği için gerekli önlemleri almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Öncelikle, arıza durumunda hemen dörtlüleri yakarak, sağ şeride geçmeniz gerekmektedir. Sağ şeride geçtikten sonra mutlaka aracınızın ön ve arkasına, seyir halindeki araçların sizi fark etmesi için ışıklı dikkat levhası koymanız gerekmektedir. Özellikle gece ve yağışlı kış aylarında görüş alanının daralması ile seyir halindeki araçlar sizi göremeyebilir ve kazaya sebebiyet verebilirsiniz.

 

Kurtarma ekibini aradığınızda, yolda kalma sebebinizi izah etmelisiniz. Gerekli bilgileri tam ve eksiksiz olarak iletirseniz, kurtarma ekibi ona göre oluşturulur ve en kısa sürede çözüm bulunarak, aracınız kendi imkanları ile yürütülebilir veya kurtarıcı ile uygun görülen yere çekilebilir.

 

7/24 Hizmetinizdeyiz

7/24 Hizmetinizdeyiz

7/24 Hizmetinizdeyiz Otomobil kategorisinin en önemli sorunlarından biri, yol yardım desteğidir. Otomobil dünyasında, aradığınız bütün araç modellerinin şehirler arası çekici ve yol yardım hizmetini, konunun uzmanı olan firmamız, çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Elemanlarımız, işini seven ve tecrübeli çalışma sistemine sahip olan kişilerden tercih edilmektedir.

 Oto Kurtarıcı İşi 7/24 Hizmetinizdeyiz

Araç kurtarma işinde önemli olan güven, hızlı çalışma sistemi ve uygun fiyat seçenekleri, şirketimizin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Şehirler arası çekici hizmetinin yanı sıra, küçük araçlarla yol yardım ekibi hizmeti de sunmaktayız. Motor, şanzuman, elektrik ve akü gibi önemli bölümlerde meydana gelen arızalar, uzman ekiplerimiz tarafından çok kolay bir şekilde tamir edilmektedir. Lastik arızaları ve diğer benzer arızalar, konusunda uzman ekiplerimizin uzmanlık alanına girmektedir.

 Günün Her Saatinde Hizmetinizdeyiz

Gece gündüz, yaz veya kış, bütün zaman dilimlerinde sizin için en iyi hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Yolda kaldığınız zaman, özellikle ıssız yerlerde kaldığınız zaman, şehirler arası çekici hizmetleri kategorisinde, kendi emniyetinizi almalısınız. Aracınızı da emniyetli bir yere çekebilirseniz, bu sizin için daha iyi olur. Araçta yangın varsa, ilk yardım çantasındaki yangın tüpünü kullanınız. Ciddi yangınlarda ise araçtan uzaklaşmalısınız. Hemen bizi aramalısınız ve durumu detaylı bir şekilde anlatmalısınız. Sizin anlattıklarınız, yardım ekibinin oluşturulmasında önemli rol oynayacaktır.

 Teknik Çözüm Uzmanıyız

İletişim ve internetin gelişmesiyle, yollarda kalan insanları, nokta atışı ile tam olarak tespit edebiliyoruz. Hava şartları ne olursa olsun, anında yerinizi tespit ediyoruz ve yardım gönderebiliyoruz.

Her Mevsim Oto Çekici Hizmeti

Her Mevsim Oto Çekici Hizmeti

 Her Mevsim Oto Çekici Hizmeti
Her Mevsim Oto Çekici Hizmeti

Her Mevsim Oto Çekici Hizmeti  Altınkaya Oto Kurtarıcı 7/24 Hizmetinizde İnsanlar gün içerisinde işe, seyahate veya evlerine giderken pek çok riskle karşı karşıya kalabilirler. Trafik kazaları yaşanma ihtimali en fazla olan olaylardandır. Bazen can kaybı yaşanmasa da çoğu zaman araçlar büyük zarar görebiliyor. Bizde sizler için en iyi oto kurtarıcı ekibimiz ile birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz. Ekibimiz İstanbul’da ve il dışında bulunan diğer yakın illere de hizmet sunuyor. Firmamız 2000 yılından bu yana 17 yıllık tecrübesiyle gün geçtikçe büyüyerek yoluna devam ediyor.

 Her Mevsim Oto Çekici Hizmeti Altınkaya Oto Kurtarıcı 7/24 Hizmetinizde  

Altınkaya oto çekici ekibi olarak yaz kış demeden dört mevsim sizinleyiz. Kış mevsiminde karlı ve buzlu yolların sıkıntısına karşı gece hangi saatte olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Anadolu yakası, Avrupa yakası ve neredeyse tüm bölgelere bir telefonunuzla ulaşabiliyoruz. Bulunduğunuz konuma yakın olan araçlarımız vasıtası ile ortalama 30 dakika içerisinde ilgili bölgeye ulaşım sağlanıyor. Danışmanımız aracınızın modeline, tipine ve yolda kalma nedenine göre ekibimize bilgilendirme yapar ve daha sonra tam donanımlı araçlarla teknik ekibimiz görevini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bizim için önemli olan ticari faaliyetlerin yanı sıra hiç bir müşterimizi zarara uğratmadan onları zor ve sıkıntılı durumlarından kurtarmaktır.

 Araç Kurtarmada Uzman Destek Ekibi

Firmamız altinkayaotokurtarici.com olarak araç kurtarmada profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı oluyoruz. Aracımız araza verirse yeni bir araç gönderebiliyoruz. Araçlarımız bakımlı ve son modeldir. Her türlü seyahatlerinizde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Mesela arabayı yol kenarına park edecek durumda değilseniz dörtlüleri yakarak olduğunuz yere park etmelisiniz. Aracınızda yangın çıktıysa yangın söndürme tüpü veya toprakla söndürmelisiniz. Daha sonra bizi arayarak arızayı tarif edin. Bizde sizin doğru olan oto kurtarma işlemini gerçekleştirelim.

 

 

 

 

Araç Kurtarmada 7/24 Güvenli Ve Kaliteli Hizmet

Araç Kurtarmada 7/24 Güvenli Ve Kaliteli Hizmet

Oto kurtarma hizmeti nedir?

 

Arayın ve Farkı Görün
Arayın ve Farkı Görün

Araç Kurtarmada 7/24 Güvenli Ve Kaliteli Hizmet Bu hizmette araçlar vinç destekli bir araç vasıtasıyla bir yerden alınıp hedeflenen diğer bir noktaya taşınır. Bu durum zorunlu bir işlemdir. Zira arıza yapmış şekilde ya da trafik kazasının olduğu yerlerde trafik akışına mani olmaktadırlar. Bu yüzden araç kurtarma kent yaşamında rutin karşılaşılan bir hizmet talebidir. Bu minvalde, firmamızın araç çekicileri konusunda yeterli teçhizata sahip olup, deneyimli sürücüleri sayesinde istenilen her noktada güvenli bir şekilde araçları kurtarmaktadır. Oto kurtarma çeşitli ihtiyaçlardan doğabilir. Örneğin park yaptıktan sonra arızalanabilir, yakıt tükenmesi olabilir ya da başka teknik bir arıza çıkararak trafiği kapatabilir. Bunun dışında nahoş trafik kazaları da yaşanmış olabilir. Her durumda firmamıza 7/ 24 ulaşabilirsiniz. Normal mesai saatimiz sabah 8 ve akşam 7 olmasına karşın günün diğer saatleri için nöbetçi araç kurtarma personelimiz hizmetinizdedir.

 Araç kurtarma dışında hizmetlerimiz

Gerek araç kurtarma gerekse diğer hizmetlerimiz İstanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı durumlarda yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için güvenle bizi arayabilirsiniz. Araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlardan biri de yol yardımdır. Yol yardım hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardım, akü yol yardım, ağır ticari araç yol yardım ve yakıt yol yardımı bulunmaktadır. Araç galerimiz ise kurtarıcı ve çekici olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. Araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Yapacağınız Açıklamalar Önemlidir

Yapacağınız Açıklamalar Önemlidir

Yapacağınız Açıklamalar Önemlidir Oto yardım hizmetinde, bizi arayan müşteriler direkt çekici istemektedir. Araca usta gerektiği durumlarda, çekici istemek, hem sizin için, hem bizim için bazı sorunları gündeme getirmektedir. Ödeme ve benzeri durumlarda, kurtarma, çekici ve usta fiyatları farklıdır. Bu nedenle, öncelikle durumunuzu ayrıntılı olarak müşteri hizmetlerimize anlatmalısınız. Siz en uygun yardım şeklini tercih edebiliriz.

 Yardım Kısa Zamanda Gelir Yapacağınız Açıklamalar Önemlidir

Tecrübeli şoförlerimiz ve elemanlarımız, zaman kaybetmeden, yolda kalanlara yardım etmektedir. Konforlu araçlarla hizmet veren ekiplerimiz, konusunda oldukça tecrübeli elemanlarla hizmet vermektedir. Zamanla yarışan oto kurtarma ekiplerimiz, fırtınalı kış aylarında, yağmurlu havalarda ve buzlanma gibi durumların meydana geldiği havalarda, 24 saat hizmetinizdedir. Ustalarımız konusunda uzmandır. Ekiplerimiz, pratik ve etkili hizmet anlayışı ile yol yardım hizmetini özverili bir şekilde, günün her saatinde, sergilemektedir.

 Kurtarma İşlemleri Güvenle Gerçekleştirilmektedir

 Kurtarma İşlemleri Güvenle Gerçekleştirilmektedir

Kurtarma İşlemleri Güvenle Gerçekleştirilmektedir, uzmanlık isteyen önemli işlerdendir. Firmamız, can güvenliği ve mal güvenliği konusunda, eğitimli personellerle çalışmaktadır. Çekici veya vinçle kurtarıcı hizmetlerine özel araçlarla hizmet veren şehirler arası çekici firmamız, 24 saat hizmeti, sürekli olarak vermektedir. Tatil, izin veya bayram gibi özel günlerde bile, hemen müdahale edebilmektedir. Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

 Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir

Kurtarma İşlemleri Güvenle Gerçekleştirilmektedir Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Pratik Oto Kurtarma Sektörü Kurtarma İşlemleri Güvenle Gerçekleştirilmektedir

Hizmet anlayışla hareket eden oto kurtarma firmamız, son teknoloji araçlarla ve bütün resmi belgelere sahip tecrübeli şoförleriyle, pratik çözüm üretmektedir. Araçların tekerlerinde çıkan sorunlar, aracınızın elektriğinde çıkan sorunlar ve aküye dayalı sorunlar, konusunun uzmanı firmamız tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Arayın ve Farkı Görün

Arayın ve Farkı Görün

Beklenmedik anda yolda kaldığınız da ister istemez paniğe kapılabilirsiniz. Hele bilmediğiniz bir muhitte bu durum başınıza geldiyse tereddüt yaşamanız da olasıdır. Fakat biz, bütün bu kara bulutları dağıtmak üzere anında oto kurtarıcı olarak sizlere çareler sunmaya devam edeceğiz. Değerlerine bağlı ve sizin araçlarınıza sahip çıkan firmamız, güvenilir bir seçimde bulunmanın mutluluğunu da size ziyadesiyle yaşatacaktır.

 En Özel Fiyat Olanakları

Aracın ulaştırılacağı yerin mesafesine göre en indirimli oto çekici fiyat teklifini de bizimle değerlendirmek cabası olacaktır. Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilme esnekliğine de kavuşacaksınız. En ileri hizmet metotları ve sürekli genişlettiği oto çekici destek alanıyla her şeyin tek bir sıkıntı dahi yaşanmadan olacağını görebilirsiniz. İşte böylesine bir farklılık için artık 24 saat ara vermeden devam ettiğimiz hizmetimiz ve gece vardiyamız ile de sizlere ivedi çözümler sağladığımızı bilin. Tekin Altınkaya ile oto yardımının ne anlama geldiğini bizzat deneyimleyin.

Otomobil Kurtarma Hizmetinin 1 Numarası

Otomobil Kurtarma Hizmetinin 1 Numarası

Otomobil Kurtarma Hizmetinin 1 Numarası İstanbul’un her iki yakasından birinde ve herhangi bir yerde aracınızla kalabilirsiniz. Kaza ya da yaşanılan problem sonucunda hemen en hızlı şekilde sizin yanınıza gelip oto kurtarıcı öncülüğünü başarıyla sunacak firma çağırmak isteyebilirsiniz. Toplam 39 ilçe için 30 dakika bizzat bulunulan yere gelme ve hızlı şekilde otomobilinizi çekme işlemini yaptığımızı da görebilirsiniz. Sahip olduğumuz donanımlı ve yeni araçlarımız artık en ufak hasar dahi oluşmadan bunu yapabilmenize referans olacak düzeydedir.

 

 Arayın ve Farkı Görün Otomobil Kurtarma Hizmetinin 1 Numarası

 

Beklenmedik anda yolda kaldığınız da ister istemez paniğe kapılabilirsiniz. Hele bilmediğiniz bir muhitte bu durum başınıza geldiyse tereddüt yaşamanız da olasıdır. Fakat biz, bütün bu kara bulutları dağıtmak üzere anında oto çekici olarak sizlere çareler sunmaya devam edeceğiz. Değerlerine bağlı ve sizin araçlarınıza sahip çıkan firmamız, güvenilir bir seçimde bulunmanın mutluluğunu da size ziyadesiyle yaşatacaktır.

 

 En Özel Fiyat Olanakları

 

Aracın ulaştırılacağı yerin mesafesine göre en indirimli oto kurtarıcı fiyat teklifini de bizimle değerlendirmek cabası olacaktır. Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilme esnekliğine de kavuşacaksınız. En ileri hizmet metotları ve sürekli genişlettiği oto çekici destek alanıyla her şeyin tek bir sıkıntı dahi yaşanmadan olacağını görebilirsiniz. İşte böylesine bir farklılık için artık 24 saat ara vermeden devam ettiğimiz hizmetimiz ve gece vardiyamız ile de sizlere ivedi çözümler sağladığımızı bilin. Tekin Altınkaya ile oto yardımının ne anlama geldiğini bizzat deneyimleyin.

 

Şehirler Arası Çekici Hizmetleri

Şehirler Arası Çekici Hizmetleri

Yıllardan beridir sektörde hizmet sunan ve dürüstlük anlayışından ödün vermeden hızla büyümesini devam ettiren Altınkaya Oto Çekici, dur durak bilmeden çalışmakta ve 7 / 24 hizmet vermektedir. Her marka ve modelde araç için çekici hizmeti sunan firmamız, bünyesinde yer alan tam donanımlı ekipmanları ile birlikte en az sürede aracın bulunduğu yere gelebilmektedir. Olay yerine geldiğinde aracınız için en uygun çözümü üreten başarılı ekibimiz, yolda kalma nedeninizi araştırır ve daha sonra sorunsuz bir şekilde aracınızı size teslim eder.

24 Saat Şehirler Arası Çekici Hizmeti :

İstenmeyen bir durum yaşanması sonucu yolda kalan araçları kurtarmak adına sunulan çekici hizmetleri, sizleri içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtarmakta ve gereksiz bir sıkıntı içerisine girmenizi önlemektedir. Aracınızın bulunduğu konumu ve ne durumda olduğunu belirttiğiniz takdirde en yakın konumdaki araçlar gönderilerek gerçekleştirilen şehirler arası çekici hizmetleri, aracınızın güvenli bir yere getirilmesini sağlamaktadır.

Şehirler Arası Çekici

Şehirler Arası Çekici

Şehirler Arası Çekici Seyahat etmeyi hepimiz severiz. Özellikle bir yerden bir yere gitmek için varsa özel araçlarımızı kullanırız. Özel araçlar ile seyahat ederken birçok sorunla da karşılaşabiliriz. Bunlardan biride, araçların bozulmasıdır. Araçlarınızın bozulması kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Ancak bazen öyle bir araç problemi ile karşılaşıyoruz ki araçlarımız yolda gidemez hale geliyor ve mecburen bir çekiciye ihtiyaç duyuyoruz. 17 yıldır sizlere yol yardım hizmeti vermeye devam eden firmamız daha büyük ekibi ve usta kadrosu ile yol yardımda öncü firma olma yolunda hızla ilerliyor!

 Şehirler Arası Çekici YOL YARDIMDA ÖNCÜ FİRMA!

Uzman ekibimiz ile birlikte yolda kalmış araçlarınızı uygun şekilde zarar vermeden çekiyoruz ve böylelikle mağduriyetiniz giderilmiş oluyor. Şehirler arası oto çekici ihtiyacınız da firmamız itina ile bu hizmeti vermektedir.

30 DAKİKA SÖZÜ VERİYORUZ!

Firmamız şehirler arası oto kurtarıcı hizmetinde büyük sürprizlere imza atıyor. Ve yolda yardım beklerken sizi çok bekletmek istemediğimizden, bulunduğunuz konumu bildirdiğiniz andan itibaren 30 dakikada yardıma geliyoruz. Türkiye’nin birçok konumunda ekiplerimiz bulunmaktadır. Böylece bölgenize en yakın ekiplerimizi size yönlendirip, yolda kaldığınız anda yardımınıza koşuyoruz!

Son Model Araçlarla Ve Çekici Hizmetiyle Tanışın.

Son Model Araçlarla Ve Çekici Hizmetiyle Tanışın.

Son Model Araçlarla Ve Çekici Hizmetiyle Tanışın. Tamirat benzeri birçok işlem, araçlar için çok önemlidir. Özellikle, yolda kaldıysanız, araç tamirinden anlayan kişilerin bulunması ve çağrılması, büyük önem taşımaya başlayacaktır. Özellikle Yolda kalanlar için, can ve mal kaybı tehlikesi oluşmaktadır. Çok sıcak günlerde, tenha yerlerde kalmak, dağ başında kar fırtınası altında mahsur kalmak, büyük sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, firmamız, karlı veya sıcak günlerde, en kısa zamanda, yolda kalan araçların imdadına yetişmektedir.

 Son Model Araçlarla Ve Çekici Hizmetiyle Tanışın İletişime Geçin.

Son Model Araçlarla Ve Oto Çekici Hizmetiyle Tanışın. Cep telefonu ve internet teknolojinin gelişmesi ile birlikte, iletişimde son noktayı yaşıyoruz. Otomobille, otobanlarda veya tenha bölgelerde, yolda kalındığı zaman, günün her saatinde telefonlarınızı bekleyen oto kurtarma ekiplerimizi araması yeterdir. Ekiplerimiz, en uygun araç ve tesisatla, hemen yola çıkmaktadır. Yolda kalma durumunuzu ve sağlık durumunuzu, telefonda bize bildirebilirsiniz. Aracınızın durumunu, tam olarak aktarmalısınız. Aracınızın emniyetini ve kendi emniyetinizi, tam olarak gerçekleştirmelisiniz.

 Başarılı Çözüm Noktası

Aküler, araçların en önemli parçasıdır. Özellikle kış aylarında, akünün bozulması ile birlikte, aracınızı çalıştırmanız mümkün değildir. Elektrik arızalarında, oto elektrikçiler, motor arızalarında oto kurtarıcı motor ustaları, çalışma ekibimizin içerisinde bulunan elemanlardır.