web analytics

İstanbul Hizmetler Tekin Altınkaya

İstanbul hizmetler  2000 yılında küçük bir işletme ve büyük hayallerle yola çıkan firmamız başlangıçta iki ortakla yola çıkmış ancak geçen yıllarda ortaklardan biri ile yollarına ayırarak gücünden bir şey kaybetmeden hatta daha da büyüyerek yola devam etme kararı almıştır. Çekici hizmetini otomobil, minibüs, kamyon ayırt etmeden yapan firmamız bugünlere değin kurtarıcı görevini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

İstanbul Oto Çekici

İstanbul Oto Çekici

İstanbul oto çekici tüm avrupa yakası anadolu yakası ilçelere hizmet sunmaktayız sizlere en hızlı hizmetler sunarız. İstanbul hizmetler

İstanbul Oto Kurtarma

İstanbul Oto Kurtarma

İstanbul oto kurtarma 365 gün 24 saat hizmet sunan firmamız en yakın konumda bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. İstanbul hizmetler

İstanbul Oto Kurtarıcı

İstanbul Oto Kurtarıcı

İstanbul oto kurtarıcı oto destek hizmetleri sizlere işinde usta personelleri ile 7/24 hizmetlerimizi sizlere istanbuldan sunarız İstanbul hizmetler.

İstanbul Kurtarma

İstanbul Kurtarma

İstanbul Altınkaya oto çekici yol yardım oto kurtarıcı & bakım onarım araçlarınız hangi marka model olursa olsun

İstanbul Yol Yardım

İstanbul Yol Yardım

İstanbul yol yardım bize telefon ettiğinizde bahsi geçen konuma ve araca göre tam donanımlı yardım ekibi gönderiyor ve sorununuzu çözüyoruz.

İstanbul Motor Çekici

İstanbul Motor Çekici

İstanbul motosiklet kurtarıcı ve yol yardım hizmetleri sizlere özel dizaynlı destek araçlarımız ile sizlere 365 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

Tıkla Ara 0533 405 51 97