İstanbul Sorunlarınıza En İdeal Destek

İstanbul Sorunlarınıza En İdeal Destek

İstanbul Sorunlarınıza En İdeal Destek Özel yol yardım hizmetlerimiz ile araç kurtarmada profesyonel çözümler getirmekteyiz. Araçlarınız için özel kurtarma hizmetleri verilmekte ve oto çekici hizmetleri ile yaşadığınız mağduriyetlerin derecesinin artmasının önüne geçilmektedir. Bu hizmetler kapsamında lastik, akü, yakıt yardımı sunulmaktadır. Bunun yanında ağır ticari araç içinde çözüm odaklı çalışmalar yürütülmektedir.

 Yolda Kaldığınızda Bizi Arayın 0850 611 0 776

İstanbul Sorunlarınıza En İdeal Destek Yetişmeniz gereken çok önemli bir toplantınız, okulunuz ya da farklı bir programını varsa ve aracınız ilgili herhangi bir arıza ile karşılaşmış iseniz anında hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. 17 yıllık hizmet geçmişimi ile geniş bir araç filosuna, alanında uzman teknik personellere sahip olan firmamız, yolda kalan araç sahipleri için her zaman ideal çözümler sunmaktadır. 30 dakika içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşabilen yol yardım oto çekici çalışmaları ile yaşadığınız sorunların en aza inmesi sağlanabilir. Bu şekilde sorunlarınıza çok daha pratik hizmetlerle yanıtlar sunulacaktır. Araçlarımız tam donanımlı olmakta, farklı bir sorun için çağırmış olsanız bile aracınızın düzgün çalışabilmesi için tüm müdahaleler yapılabilir.

 Mağduriyetler En Aza İndirilir

İstanbul’un 39 ilçesine ve yakın yerleşim merkezlerine hizmetler veren firmamız, Büyükşehir’in yol sorunlarını göz önüne alarak en yakın konumdaki aracı bulunduğunuz konuma anında yönlendirmekte ve yol yardım çekici çalışmaları ile sorunlarınız anında çözülmektedir. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız sektördeki uzun yıllar çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile yol sorunlarınıza anında çözüm odaklı ve kaliteli hizmetlerle yanıtlar vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rating*

TEKİN ALTINKAYA

Tekin Altınkaya oto destek hizmetleri sizlere en yakın konumlarda bulunan araçlarını 30 dakikadan kısa bir zamanda işinde usta personellerini gönderiyor.

24 SAAT KONTAK

  • Gazi Kemal Cd. No:102, İSTANBUL
  • 0850 611 07 76
  • 365 gün 24 saat hizmet
7/24 Tıkla Ara