İstanbul Yılın Her Gününde Yol Yardım

istanbul Yılın Her Gününde Yol Yardım

istanbul Yılın Her Gününde Yol Yardım

istanbul Yılın Her Gününde Yol Yardım Otobanda, dağda yahut çok fazla tenha yerlerde, aracınız kalabilir. gibi yerlerde kalmak, özellikle fırtınalı kış aylarında mahsur kalmak, can kaybına neden olabilmekte. Bizi, kış yada yaz fark etmez, yılın her gününde rahatlıkla arayabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarında yahut gece yarı hiç fark etmez, bizi her lahza arayabilirsiniz.

 Araçlarımız Son Modeldir istanbul Yılın Her Gününde Yol Yardım

istanbul Yılın Her Gününde Yol Yardım cazibeli hizmetinde, bakımlı ve modelli vasıta ciddi bir şeydir. Tecrübeli personellerle ve son model araçlarla, hızlı bir biçimde kurtarma operasyonu gerçekleştirmekteyiz. Yol yardımında tecrübeli deneyimli oto kurtarma ekibimiz mevcuttur. Hizmet kategorisinde, parça temini yapmaktadır. lakin, sadece bizim tecrübemiz ve uzman kadromuz yeterli gelmeyebiliyor. Sizin de yapmanız gereken şeyler bulunur.

 Almanız Gereken Tedbirler.

Aracınızla tatile veya seyahate gidiyorsunuz ve yolda kaldınız. vasıta ansızın durdu ve çalışmaz oldu. aracı kenara çekme durumunuz varsa, derhal kenara çekip dörtlüleri yakmalısınız. bununla birlikte hızla geçen vasıtaların sizi fark etmesi için, uygun noktalara, dikkat levhası yerleştirmelisiniz. Yolda kalma nedenini, oto kurtarma ekiplerimize, tam şekilde izah etmelisiniz. Sizin beyanatınıza göre ekip oluşturulmaktadır ve hemen yardıma gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir