Kaliteli Hizmet Anlayışı Yol Yardım İçin Gerekli Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Burada.

Kaliteli Hizmet Anlayışı Yol Yardım İçin Gerekli Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Burada.

Aracınızın herhangi bir sorun teşkilinde hareketsiz kalması durumunda, 7 gün 24 saat aktif hizmet ile çekici temin edebilmekteyiz. Aracınızın yolda kalması durumunda ilk olarak izlemeniz gereken yol sorunun kaynağını tahmin etmek olmaktadır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı Yol Yardım İçin Gerekli Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Burada.

Mazot yetersizliği, yedek lastik eksikliği ile patlayan lastiğin yenilenememesi gibi durumlar nedeni ile hiç beklenmedik anda yolda kaldığınız durumlarda, tam donanımlı hizmet vermek için hazır bulunan çekici hizmetine uygun araçlarımızla hızlı ve seri şekilde sorununuza çözüm kaynağı olmaktayız.

Aracınız sizin isteğiniz ve belirtiniz doğrultusunda en uygun noktaya çekme işlemi gerçekleştirilmektedir. Hızlı ve aktif dönüş sayesinde  çekici hizmetimizden zaman kaybetmeden yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır.

İstanbul Altınkaya oto çekici yol yardım oto kurtarıcı & bakım onarım araçlarınız hangi marka model olursa olsun bizleri 365 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz aracınız .

TEKİN ALTINKAYAFirma sahibi

Hayatta en çok kullandığımız teknolojik ürünler şüphesizdir ki arabalarımız. Bizi bir yerden başka bir yere taşıyan, sadece insanları değil Ancak arabanızı arıza yapması ya da kaza gibi hiç istenmeyen durumlarda aracınızı yola devam edememesi gibi durumlarda çekici hizmeti sizin imdadınıza yetişmektedir.

  • çekici
  • kurtarıcı

Yaşanması istenmeyen kaza durumları, aracın hareketsiz kalmasına neden olan motor akşamlarında bir takım meydana gelen bozulmalar sonucunda kurtarıcı hizmeti vermekteyiz.

Her koşul ve hava şartlarında aktif olan hizmetimiz ile en zorlu arazi şartlarında dahi araçlarınız güvenle kurtarıcı hizmetimiz sayesinde bulunduğu mağduriyetten kurtulmaktadır.

Her marka model ve büyüklükteki araçlarınız ayırt edilmeksizin firmamız tarafından güvenle emniyet altına alınmaktadır. Tüm kurtarıcı hizmetlerimiz garanti kapsamı altında gerçekleştirilmektedir.

Talep edilen bölge ve yetkili servislere en hızlı araç aktarım sağlanmaktadır.

Bütün taleplerinize en kısa zaman içerisinde aktif dönüş sağlanarak zaman kazanmanıza yardımcı olmaktayız. Tüm hava şartları içerisinde bütün hizmetlerimizden faydalanabilme imkanı sağlamaktayız.

  •  Uzman kadromu ile üstün uzman hizmet.

Tam donanımlı alt yapıya sahip araç filomuz ile araçlarınızın kurtarma işlemleri hızla gerçekleşmektedir. Bütün donanım ve imkanlarımızla yardım hizmetimiz müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda devam etmeye özen göstermekteyiz.

Profesyonel ekip kadromuz ile en kısa zaman içerisinde aracınız bulunduğu yerden alınarak kurtarma talepleriniz en sağlıklı şekilde gerçekleşmektedir. İş makinesi, binek, ticari araçlarınız fark etmeksizin bütün araç çekici talepleriniz isteğiniz doğrultusunda belirtilen bölgeden alınarak, talep edilen yere güvenle teslim edilmektedir.

Günün 24 saati tüm istek ve taleplerinize sizlerin beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunarak devam ettirmekteyiz. Araçlarınız sorunsuz şekilde talep edilen bölgeden, garanti kapsamı altında alınarak belirtilen bölgeye ulaştırılmaktadır. Güvenli ve sorunsuz hizmet anlayışımızı size en iyi şekilde sunmamız için bize ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir