Kurtarma Ekibi 7/24 İş Başında

oto kurtarma

Kurtarma Ekibi 7/24 İş Başında

 

Trafikte aktif bir şekilde araç kullanıyorsanız, herhangi bir nedenle yolda kalma riskini taşıyorsunuz demektir. Çoğu zaman kullanıcı hatasından kaynaklanmayan sebeplerden dolayı araçlar yolda kalmaktadır. Özellikle kış aylarında bu durumlara sık sık rastlanmaktadır.

 

Trafikte seyrederken, birden lastiğiniz patlayabilir, akünüz bitebilir, herhangi bir kazaya karışabilirsiniz, nedenini bilmediğiniz bir şekilde aracınız çalışmıyor olabilir. Sebep her ne olursa olsun, bir kurtarma aracına ihtiyacınız olduğunda uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

 

 7/24 Kesintisiz Hizmet

 

7/24 görev başında olan alanında uzman, profesyonel ekibimiz, nerede ve hangi saatte olursa olsun kurtarma çalışmalarında müşterilerimizin yanındadır.

 

Kurtarma Ekibi Gelinceye Kadar Yapmanız Gerekenler

 

Herhangi bir sebeple yolda kaldınız ve oto kurtarma aracı çağırdınız, kurtarma ekibi olay yerine gelinceye kadar sizin ve seyahat halindeki araçların güvenliği için gerekli önlemleri almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Öncelikle, arıza durumunda hemen dörtlüleri yakarak, sağ şeride geçmeniz gerekmektedir. Sağ şeride geçtikten sonra mutlaka aracınızın ön ve arkasına, seyir halindeki araçların sizi fark etmesi için ışıklı dikkat levhası koymanız gerekmektedir. Özellikle gece ve yağışlı kış aylarında görüş alanının daralması ile seyir halindeki araçlar sizi göremeyebilir ve kazaya sebebiyet verebilirsiniz.

 

Kurtarma ekibini aradığınızda, yolda kalma sebebinizi izah etmelisiniz. Gerekli bilgileri tam ve eksiksiz olarak iletirseniz, kurtarma ekibi ona göre oluşturulur ve en kısa sürede çözüm bulunarak, aracınız kendi imkanları ile yürütülebilir veya kurtarıcı ile uygun görülen yere çekilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir