//altinkayaotokurtarici.com/wp-content/uploads/2016/07/altınakay-anasayfa5.jpg

Kurtarma Altınkaya

Kurtarma oto destek hizmeti


Kurtarma işe gidilirken, yük taşınırken ya da bir yere ulaşmaya çalışılırken kısaca gün içerisinde birçok yerde araçlar kullanılmaktadır. Özellikle de büyük şehirlerde olan trafik kazaları ve araç arızalanmaları da trafik ve araçların yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda daha sık karşılaşılan bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı olaylarda kaza yapmış araçları yeniden çalıştırmak ve yola devam etmek çok zor hatta imkânsız bir durum olabilmektedir. https://altinkayaotokurtarici.com/kurtarma/ 

  • İşimizde 17. Yılına ulaştı
  • Bulundugunuz konuma 30 Dakika içinde varış
  • Dürüst rekabetçi fiyatlar- uygun fiyat hızlı hizmet

- 0533 405 51 97 Merkez Ofis

GENEL S.S.S

İstanbul içi oto kurtarma ve yol yardım


Evet sizlere 30 dakikada verdiğiniz konum noktasına ulaşmaktayız sizlere en yakın konumda bulunan araçlarımız ve işinde usta personellerimiz ile 365 gün 24 saat hizmet sunmaktayız. '' TEKİN ALTINKAYA''
Normal personel mesai saattimiz 08:00 ile 19:00 arasında tam kadro ile İstanbul'un 39 ilçesine hizmet sunmaktayız ancak nöbetçi personellerimiz ile gece vardiyasi personellerimiz sizlere 24 saat hizmet sunar.
Evet iletişim adresimiz tek ancak İstanbul ve yakın illere hizmet sunarız sizlere en yakın konumlarda bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz.
Hizmet vermeye başladığı ilk andan itibaren kurtarıcı olarak binlerce müşterisine hizmet veren firmamız yolda kalan ve mağdur olan insanların maddi ve manevi zarara uğratmamak adına büyük bir titizlikle çalışmakta ve zamanla yarışılan bu süreçte çekici taleplerine uygun araçlarla cevap vermektedir. Bu amaçla müşteri danışmanı iş arkadaşlarımız tarafından aracınızın tipine, yolda kalma sebebine göre tam donanımlı araçlarla kurtarıcı görevi ifa edilmektedir. Amacımız zor durumda kurtarma işlevini yerine getirerek insanların zor zamanlarında yanında olmak ve ticari faaliyetinin yanında insani bir görevi de yerine getirmektir.
Zor bir görevi yerine getirmenin bilinciyle araç kurtarma işlemini güçlü araçlarla ve deneyimli personellerce yürüten işletmemiz sizden aldığı güçle hedefini daha da büyülterek araç sayısını ve çeşitliliğini arttırarak kurtarıcı olarak üstlendiği görevini geniş yelpazeye yaymayı, daha hızlı ve etkin olarak faaliyet göstermeyi hedeflemektedir. Bu suretle gerek teknik ekipman gerekse personel sayısını talebi karşılayacak azami sayıya ulaştırmak, aracınızın zarar görmeden çekilmesini sağlamak ve mağduriyet yaşamamanızı sağlamak başlıca görevimizdir. Gelişen teknolojiyle daha yüksek teknoloji sahip ürünleri ticari portföyüne katmayı hedefleyen firmamız yolda kalma, devrilme, yoldan çıkma gibi sorunlarla gelen başvuruları etkin olarak değerlendirmek ve hızla cevap vermek üzere var gücüyle çalışmayı vizyon edinmektedir.