Oto çekici bayrampaşa 0850 611 0 776 hemen ara

Oto çekici bayrampaşa 0850 611 0 776 hemen ara

Oto çekici bayrampaşa
Oto çekici bayrampaşa

Oto çekici bayrampaşa seyahat etmeyi hepimiz severiz. Özellikle bir yerden bir yere gitmek için varsa özel araçlarımızı kullanırız. Özel araçlar ile seyahat ederken birçok sorunla da karşılaşabiliriz. Bunlardan biride, araçların bozulmasıdır. Araçlarınızın bozulması kimsenin istemeyeceği bir durumdur.

Ancak bazen öyle bir araç problemi ile karşılaşıyoruz ki araçlarımız yolda gidemez hale geliyor ve mecburen bir çekiciye ihtiyaç duyuyoruz. 17 yıldır sizlere yol yardım hizmeti vermeye devam eden firmamız daha büyük ekibi ve usta kadrosu ile yol yardımda öncü firma olma yolunda hızla ilerliyor!

 YOL YARDIMDA ÖNCÜ FİRMA! Oto çekici bayrampaşa

Şehirler arasi arac oto tasima Uzman ekibimiz ile birlikte yolda kalmış araçlarınızı uygun şekilde zarar vermeden çekiyoruz ve böylelikle mağduriyetiniz giderilmiş oluyor. Şehirler arası cekici ihtiyacınız da firmamız itina ile bu hizmeti vermektedir.

 30 DAKİKA SÖZÜ VERİYORUZ! Oto çekici bayrampaşa

Oto çekici bayrampaşa Firmamız şehirler arası oto çekici hizmetinde büyük sürprizlere imza atıyor. Ve yolda yardım beklerken sizi çok bekletmek istemediğimizden, bulunduğunuz konumu bildirdiğiniz andan itibaren 30 dakikada yardıma geliyoruz. Türkiye’nin birçok konumunda ekiplerimiz bulunmaktadır. Böylece bölgenize en yakın ekiplerimizi size yönlendirip, yolda kaldığınız anda yardımınıza koşuyoruz!

Hangi Araçlara Çekici Hizmeti Vermekteyiz?

Ataköy oto çekici Ataköy oto kurtarıcı
Ataköy oto çekici Ataköy oto kurtarıcı

Oto çekici bayrampaşa 0850 611 0 776 Şirket kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her türlü araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. Uzman personellerimiz ile günün her saatinde, hem yol yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. Karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlıyor, talebinize göre aracınızı götürülmesini istediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti Ücreti Ne Kadardır?

Semtine göre çekici ve yol yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üzerinden ya da web sayfası üzerinden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler hakkında net bilgi alabilirsiniz. İstanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, kötü sürprizleri deneyimli kadrosu ile YÖK etmenize yardımcı olur.

Araç kurtarma dışında hizmetlerimiz

Gerek araç kurtarma gerekse diğer hizmetlerimiz İstanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı durumlarda yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için güvenle bizi arayabilirsiniz. oto kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlardan biri de yol yardımdır. Yol yardım hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardım, akü yol yardım, ağır ticari araç yol yardım ve yakıt yol yardımı bulunmaktadır. Araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. Araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.