web analytics
Tecrübeli Ekiplerimizle Araç Kurtarma Hizmeti Veriyoruz.

Oto Çekici İstanbul 0850 611 0776 

Oto çekici ile bilgilendirmesi İnsanların en çok sinirini bozan durumlardan birisi de yaz için güzel bir tatil yapmak adına yolculuğa çıkıldığı zaman aracın herhangi bir nedenden ötürü bozulma durumudur. Hatta tatili zehir edecek durumlara bile yol açabilir, zaten bunun için ayırdığınız o çok kısa ve değerli zamanınızı da yok edebilir. Bu tür kötü bir durum ile karşılaşmamak için ise oto çekici bizimle hemen iletişime geçmenizdir.

Oto Cekici 20 Dak Konumdayız

Sizin için en kaliteli hizmet çatısı altında tüm kaliteli ekipmanlarımız ile ülkenin hangi sahil yerinde kalmış olursanız olun kısa bir zaman içerisinde sizlere ulaşmaktayız. Tatilinizin mahvolmaması için firmamız oto çekici ile irtibata geçerek son teknoloji donanıma sahip ekipmanlarımız sayesinde sizleri hemen buluyor ve aracınız çekiyoruz. Bu sayede tatilinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Bir oto kurtarıcı hizmetinden yararlanırken yollarda zebil ziyan olmamak için kaliteli bir firma ile çalışmanız büyük bir önem taşır. Bunun için sizlere en hizmet bünyesinde ve en kaliteli ve güçlü çekici araçlarımız ile hizmet ediyor ve bu konuda sizlere güven sağlıyoruz. Ayrıca çok uygun fiyatlar ile sağladığımız bu kaliteli hizmet sayesinde bir daha yaşayabileceğiniz bu tür bir sorununuz adına sizleri daimi müşterimiz haline getiriyoruz. 

Çekici Ve Kurtarıcı Hizmetlerinde Başarılı Kuruluş
İstanbul İçi Çekici
Bakım Onarım

Üstelik bu alanda uzman bir kadro bünyesinde sağladığımız en kaliteli hizmet bünyesinde sizlere güven aşılıyor ve tatilinizin yarım kalmaması için elimizden geleni yapıyoruz. 

yol yardım altınkaya
İstanbul Yol Yardım

Doğru ekipmanlar, uzman çalışanlar ve en iyi araçlarımız ile sizlere her zaman üst düzey bir çekici hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz. Tatilinizin bu şekilde bitmemesi adına bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

4 Mevsim Oto Destekleri

Oto kurtarıcı buna bağlı olarak trafik yoğunluğu ve kazalar da artmıştır. Kaza yaşanmamış olsa bile aracın yoğun trafiğin ortasında herhangi bir nedenle bozulması durumu ile karşılaşılabilmektedir.

Gerçek Oto Destek Araçlarımız

Yol yardım bize telefon ettiğinizde bahsi geçen konuma ve araca göre tam donanımlı yardım ekibi gönderiyor ve sorununuzu çözüyoruz.

oto çekici

Oto Çekicide Hızlı Hizmet

Tekin Altınkaya oto destekleri sizlere gerek İstanbul Gerek İstanbul Dışı Tüm Araçlarınız İçin 365 Gün 24 Saat Sınırsız Hizmet Sunarız. Firmamız Gerek Yol Yardım Gerek yerinde Bakım Onarım Hizmetleride Sunar Bizlere 0850 611 0776 & 0533 405 51 97

En Hızlı Çekici

En Hızlı En Yakın Oto Çekici Olarak Sizlere Gerek Otomobil Gerek Kamyon Tır Otobüs Gibi Destekler Sunarız.

Garantili Çekiciyiz LTD ŞTİ Firması

Tüm Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimiz Garanti Ve %100 Memuniyet Garantisi İçerisindedir.

oto taşıma
Tıkla Ara 0533 405 51 97