oto kurtarıcı

Oto kurtarıcı Altınkaya

Oto kurtarıcı oto destek hizmeti


Oto kurtarıcı Altınkaya oto 365 gün 24 saat hizmet 2000 yılında küçük bir işletme ve büyük hayallerle yola çıkan firmamız başlangıçta iki ortakla yola çıkmış ancak geçen yıllarda ortaklardan biri ile yollarına ayırarak gücünden bir şey kaybetmeden hatta daha da büyüyerek yola devam etme kararı almıştır.

  • İşimizde 17. Yılına ulaştı
  • Bulundugunuz konuma 30 Dakika içinde varış
  • Dürüst rekabetçi fiyatlar- uygun fiyat hızlı hizmet

Oto kurtarıcı 7/24 Hizmetinizdeyiz yol destek araç kategorisinin en önemli sorunlarından biri, yol yardım desteğidir. Otomobil dünyasında, aradığınız bütün araç modellerinin şehirler arası oto kurtarıcı telefon numarası ve oto yardım hizmetini, konunun uzmanı olan firmamız, çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Elemanlarımız, işini seven ve tecrübeli çalışma sistemine sahip olan kişilerden tercih edilmektedir.

Yol yardım
Yol yardım

Yol destek işinde önemli olan güven, hızlı çalışma sistemi ve uygun fiyat seçenekleri, şirketimizin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Şehirler arası oto çekici hizmetinin yanı sıra, küçük araçlarla yol yardım ekibi hizmeti de sunmaktayız. Motor, şanzuman, elektrik ve akü gibi önemli bölümlerde meydana gelen arızalar, uzman ekiplerimiz tarafından çok kolay bir şekilde tamir edilmektedir. Oto kurtarıcı iletişim yol yardım lastik arızaları ve diğer benzer arızalar, konusunda uzman ekiplerimizin uzmanlık alanına girmektedir.

Günün Her Saatinde Hizmetinizdeyiz Gece gündüz, yaz veya kış, bütün zaman dilimlerinde sizin için en iyi hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Yolda kaldığınız zaman, özellikle ıssız yerlerde kaldığınız zaman, şehirler arası oto kurtarıcı tel hizmetleri kategorisinde, kendi emniyetinizi almalısınız. Aracınızı da emniyetli bir yere çekebilirseniz, bu sizin için daha iyi olur. Araçta yangın varsa, ilk yardım çantasındaki yangın tüpünü kullanınız. Ciddi yangınlarda ise araçtan uzaklaşmalısınız. Hemen bizi aramalısınız ve durumu detaylı bir şekilde anlatmalısınız. Sizin anlattıklarınız, yardım ekibinin oluşturulmasında önemli rol oynayacaktır Oto kurtarıcıları

Teknik Çözüm Uzmanıyız

İletişim ve internetin gelişmesiyle, yollarda kalan insanları, nokta atışı ile tam olarak tespit edebiliyoruz. Hava şartları ne olursa olsun, anında yerinizi tespit ediyoruz ve yardım gönderebiliyoruz.

Oto kurtarıcısı 7/24 sizin için hizmet veren oto kurtarma ve çekici ekiplerimiz, son model araçlarımızla, çekme işlemini gerçekleştirmektedir. Şoförlerimiz, trafik kurallarına uyarlar ve işlerini meslek edinmiş tecrübeli elemanlardır. Ayrıca, gerekli olan bütün trafik belgelerine sahiptirler. Bu nedenle, güvenle aracınızı çektirebilirsiniz. Araç kurtarma hizmetinin mükemmel işlemesi için, oldukça başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayan firmamız, çöl sıcakları, muson yağmurlar, kutup soğukları dinlemeden çekici hizmeti vermektedir.

Çok sisli havalar da bile hizmet veren oto kurtarıcı ekiplerimiz, zamanında yanınıza gelmek için, hızlı çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. Telefonunuzdan bulunduğunuz yeri bilmeseniz bile, ekiplerimiz, özel programlarla, yerini tam olarak tespit edebilmektedir.