Otobüs Kurtarıcı Çekici

//www.altinkayaotokurtarici.com/wp-content/uploads/2017/11/14600870_1101469323294466_8075466009205507995_n-Kopya.jpg

Otobüs kurtarıcı çekici

İstanbul otobüs kurtarıcı çekici hizmetleri

Otobüs kurtarıcı çekici hizmeti olarak her daim eksiksiz ve kusursuz şekilde hizmet vermekteyiz. Yılın her zamanı ve günün her saati eksiksiz ve aynı hızda hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadro ile istenmeyen durumdan en hızlı ve çözümcü şekilde kurtarma hizmetini sunmaktayız. Firmamız her türlü yol yardım ve oto elektrik hizmeti sunmaktadır. https://www.altinkayaotokurtarici.com/otobus-kurtarici-cekici/

Otobüs Kurtarıcı Çekici İşimizde
17. Yılına ulaştı
Bulundugunuz konuma
30 Dakika içinde varış
Dürüst rekabetçi fiyatlar-
uygun fiyat hızlı hizmet

İstanbul Kamyon Tır Altınkaya

Yol yardımı İstanbul oto destek hizmeti

Kamyon kurtarma, araç çekme ve yol yardımı trafik akışında rutin rastlanılan hizmet faaliyetleridir. Araç sayısı arttıkça ve toplu taşıma araçlarına olan ilgi yoğunlaşmadıkça bu hizmetlere olan ihtiyaçlar da sürekli artmaktadır. Bazı durumlarda ise, hiç istenmeyen ve trajik sonuçlar doğuran trafik kazaları da bu hizmetlere olan gereksinimi ortaya çıkarmaktadır. Dolayısıyla modern kent yaşamının vazgeçilmez hizmet alanlarından biri haline gelmiştir. Ayrıca kırsal alanlarda da bu gibi hizmetlere ihtiyaç duyulur. Yol yardımı ise, araçtan kaynaklanan sorunlara ivedi çözüm bulunmasıdır. Örneğin aracın benzinin bitmesi, aküsünün boşalması, anahtarın çalışmaması, bir çukur ya da batağa saplanması gibi durumlarda yol yardımı yapanlar ilk aranılan yerdir. Bu açıdan firmamız her türlü yol yardım talebinize profesyonel kadrosuyla gelişmiş hizmet sunmaktadır. Otobüs çekici hizmet içeriğimiz nedir?

Firmamız yol yardımı konusunda şu hizmet kategorileri başlığında hareket eder: Ağır ticari araçlar, lastik, yakıt ve akü yol yardımlarıdır. Lastik yol yardımı ya da diğer yol yardım hizmetlerinde, 365 gün 7/24 personelimiz hızla olay mahalline ulaşmaktadır. Böylece kısa sürede muhtemel araç arızasını giderilmektedir. Görülebilir diğer araç arızaları da tespit edilerek rapor halinde sunulmaktadır. Arızalı aracınıza ulaşmamız ise, trafik akışına göre değişse de tahminen yarım saati bulmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinde yol yardımı hizmet talebinde bulunabileceğiniz gibi, İstanbul’a yakın çevre iller için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızın kurumsal hizmetlerinden çok memnun kalacaksınız.