SSS


30 Dakikada nasıl bir hizmet var?

Evet sizlere 30 dakikada verdiğiniz konum noktasına ulaşmaktayız sizlere en yakın konumda bulunan araçlarımız ve işinde usta personellerimiz ile 365 gün 24 saat hizmet sunmaktayız. ” TEKİN ALTINKAYA”


Normal personel mesai saattimiz 08:00 ile 19:00 arasında tam kadro ile İstanbul’un 39 ilçesine hizmet sunmaktayız ancak nöbetçi personellerimiz ile gece vardiyasi personellerimiz sizlere 24 saat hizmet sunar.


Evet tüm agır ticari kurtarma çekme ve yol yardım hizmetleri verilir aracınız hangi marka model olursa olsun fark etmez.


Avrupa yakası bizim merkez işletme bölgemizdir çogunlukla avrupa yakası hizmet vermekteyiz büyüzdende iş ortaklarımız ile birlikte 30 yakın İstanbul genelinde araçlarımız vardır.


Evet Ahtapot çekicimiz vardır ancak ahtapot çekici ile sadece kurtarma işlemleri yapılmaktadır aracınız yürümüyorsa takla atmış ise ahtapot hizmetleri verilmektedir.


Yol yardım sadece yardım mı çözüm varmı?

Evet biz Altınkaya oto destekleri olarak sorun değil çözümler ürütiriz araç başındayken aracınızın tüm aksamlarına bakılır sizlere en uygun ve hızlı bir şekilde yolda kalmanıza en gel olan arıza tespit edilir ve yolunuza devam etmenize olanak saglarız.


Yakıt yol yardım hizmetlerimiz vardır sizlere en yakın benzin istasyonundan aracınıza uygun yakıtı alır ve verdiğiniz konumlara 30 dakikada hızlı ve güvenlikli bir şekilde geliriz ve yolunuza gitmenizi sağlamaktayız.


Lastik yol yardım sizlere en yakın lastikçi olarak hizmet vermekteyiz lastiğiniz tamir olucaksa veya değişmesi gerekecekse gerekli yerlere aracınızı çekeriz ve sorununuzu çözeriz.


Takla atan araçara özel dizaynlı araç ve ekipmalraımız mevcut olup sizlerin araçları için en uygun araçlarımızı ve işinde usta personelleri yönlendirmekteyiz.


Hakkımızda Altınkaya oto çekici 365 gün 24 saat hizmet 2000 yılında küçük bir işletme ve büyük hayallerle yola çıkan firmamız başlangıçta iki ortakla yola çıkmış ancak geçen yıllarda ortaklardan biri ile yollarına ayırarak gücünden bir şey kaybetmeden hatta daha da büyüyerek yola devam etme kararı almıştır.