Tekin Altınkata Oto Kurtarma Hizmetilei 24 saat

Tekin Altınkata Oto Kurtarma Hizmetilei 24 saat

Tekin Altınkata Oto Kurtarma Hizmetilei 24 saat Sınırsız yol yardım hizmeti veren firmamız İstanbul’un tüm ilçelerini sınırlarına dahil etmektedir. Hatta çevre illere de destek sağlamaktayız.7 gün 24 saat her saniye arayabilir, hizmetten faydalanabilirsiniz.

Tekin Altınkata Oto Kurtarma Hizmetilei 24 saat Nüfusun ve buna bağlı olarak trafik kazalarının arttığı son dönemlerde en çok ihtiyaç duyulan konulardan biri oldu çekici hizmeti. Arabanızı iterek, insan gücüyle kuvvet uygulamak çok eskide kaldı. Nerede olursanız olun tecrübeli ekibi ve kalite farkıyla Altınkaya Oto Kurtarıcı imdadınıza yetişmekten gurur duymaktadır. Her türlü bakım, onarım, değişim yapılmakta; aracınız bulunduğu konumdan başka bir konuma rahatlıkla çekilmektedir. İstanbul gibi trafiğin kaos yaşadığı bir şehirde sizi yalnız bırakmamaktadır.

 ALTINKAYA KALİTESİ

 

Tekin Altınkata Oto Kurtarma Hizmetilei 24 saat
Tekin Altınkata Oto Kurtarma Hizmetilei 24 saat

Firmamız 2000′ li yıllarda iki ortakla birlikte yola çıkmış olup zamanla tek ortağa düşerek yoluna devam etmiş ve çekici hizmetinde rakiplerini çok gerilerde bırakmıştır. Sizin için en iyisini hedeflemekte olan firmamızla iletişim numarasından irtibata geçebilir herhangi bir durumda mail atabilirsiniz. Arabalar da belli bir kapasiteye ve dayanma gücüne sahiptir. Aniden arızalanma ve yolda kalma durumu olabilir, uzun zamandır kullandığınız için fark etmemiş olabilirsiniz ve akü bitmiş olabilir, ciddi bir kaza geçirmiş olabilirsiniz. Firmamızın tecrübeli kadrosu size hizmet vermekten gurur duyacaktır.

 

 HİZMETTEN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

 

Olumsuz durumlarda firmamızla iletişime geçerek yardım talep etmeniz yeterlidir. Firmamız tecrübeli ve eğitimli ekipmanıyla birlikte imdadınıza yetişecektir. Sadece yerinizi bildirmeniz ve durumunuz hakkında net bilgi vermeniz çekici hizmetimizle ayağınıza kadar gelmemiz için yeterlidir. Durumunuzu bildirmeniz bizim için önem arz etmektedir. Çünkü ambulansa ihtiyaç varsa ambulans hizmetiyle gelmekteyiz. Sadece akü bitmiş ise ya da ufak bir arıza ise çekici getirmemize gerek kalmayabilir. Bizi bilgilendirmeniz yeterlidir. Yer ve zaman önemli değil. İstediğiniz zaman istediğiniz yerdeyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir