Tekin Altınkaya Oto Kurtarıcı Hizmeti

Tekin Altınkaya Oto Kurtarıcı Hizmeti

Tekin Altınkaya Oto Kurtarıcı Hizmeti

Tekin Altınkaya Oto Kurtarıcı Hizmeti Altınkaya oto kurtarıcı firması olarak 17 yıldır sektörümüzde hizmet vermekteyiz. İstanbul da oto kurtarma ve bakım onarım hizmetleriniz için araç model ve markası ayırt etmeksizin en kısa sürede hizmet sağlamaktayız.

 Altınkaya Oto Kurtarıcı Ve Destek Hizmetlerimiz

Tekin Altınkaya Oto çekici Hizmeti 365 gün 24 saat bizimle iletişim kurarak aracınız için usta personellerimizden destek alabilirsiniz. Maksimum yarım saat içerisinde sizlere ulaşarak aracınızın çekici işlemi yahut bakım onarım hizmeti faaliyetine başlanmaktadır. Dürüst ve rekabetçi fiyat politikamız ile hızlı hizmet kalitesini ayağınıza getirmekteyiz. 7 gün 24 saat mesai saatlerimiz devam etmektedir.

Tekin Altınkaya Oto Kurtarıcı Hizmeti
Tekin Altınkaya Oto Kurtarıcı Hizmeti

 Kurtarıcı Oto Destek Hizmeti Tekin Altınkaya Oto Kurtarıcı Hizmeti

Zor bir işlem olan araç oto kurtarma hizmetini güçlü araçlarımız ve deneyimli personellerimiz ile yürüterek en kısa sürede isteklerinize cevap veriyoruz. Bulunduğunuz konuma 30 dakikada ulaşarak her geçen gün hedefimizi ve araç yelpazemizi genişletmekteyiz. Daha hızlı ve etkin faaliyet göstermeyi hedefleyerek uygun fiyat anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

 

Ağır ticari kurtarma faaliyetimizin yanı sıra yol yardımı, kurtarıcı, kurtarma ve çekici hizmetlerimiz ile de her zaman yanınızdayız. İşinde profesyonel yol yardım ustaları, etkin iletişim ağı, hızlı müdahale ve yılların getirdiği tecrübe ile daha da büyüyerek yolumuza devam etmekteyiz. Herhangi bir kaza, arıza veya yaşanan aksaklıklar durumunda tarafımıza ulaşarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmanıza yardım ediyoruz. Oto kurtarıcı hizmeti, transfer hizmeti ve çekici hizmetini kendi araçlarımız ve teknik personellerimiz ile güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir