Trafiği Rahatlatan Hizmetleriyle Çekiciler

Trafiği Rahatlatan Hizmetleriyle Çekiciler

Trafiği Rahatlatan Hizmetleriyle Çekiciler

Trafiği Rahatlatan Hizmetleriyle Çekiciler
Trafiği Rahatlatan Hizmetleriyle Çekiciler

Trafiği Rahatlatan Hizmetleriyle Çekiciler Ağır hasar görmüş, bozulmuş ya da kaza yapmış araçları servise götürmek için fayda sağlayan çekici hizmetleri tüm gün trafikte dolaşarak yoğunluğun azalmasını sağlar. Konusunda deneyimli ekiplerle 17 yıldır hizmet veren firmamız, maksimum yarım saat içerisinde sorunun yaşandığı lokasyon ulaşma garantisi verir.

 Araç Arızasında Profesyonel Hizmetler

Araç arızası ve kazalarda 7/24 hizmet vererek yaşanan sorunun minimum hasarla atlatılmasını sağlayan ekiplerimiz, rekabetçi fiyat ve hızlı hizmet misyonuyla müşteri beklentileri odaklı çalışmalar yapar. Oto çekici hizmetlerimiz arasında; benzin bitmesinden lastik sorunlarına, anahtar kaybolmasından teknik arızaya kadar geniş kapsam alanı uygulanır. Çağrı üzerine en kısa zamanda size ve sevdiklerinize ulaşan ekiplerimiz, her türlü aksiliğe karşı donanımlıdır.

İstanbul Trafiği Rahatlatan Hizmetleriyle Çekiciler

İstanbul’un tüm ilçelerine verdiğimiz kaliteli hizmet garantisi, yol yardım, bakım ve onarım için geçerlidir. Bulunduğunuz konuma en yakın yerde bulunan aracımız maksimum 30 dakika içerisinde yanınızda olarak yardımınıza koşar. Tam donanımlı olarak mobil bekleyen araçlarımızda alanında uzman ekipleri yer alır.

 

 Gelişen Teknolojilerin Desteğiyle Yol Sorununa Son!

 

           Oto kurtarıcı hizmetlerimiz; ağır ticari ve otomobil çekici olarak iki farklı alanda verilir. Ağır ticari araçlar için verdiğimiz hizmetler İstanbul içi ya da dışına da yayılır. Her türlü yol yardımı ve elektrik desteğinin sağlandığı çalışmalarımız gerekli olan yedek parçaların temininin sağlanmasında da fark yaratır. Gün içerisinde 08.00-19.00 arasında verilen hizmetlerimiz, İstanbul’un 39 ilçesi için nöbetçi personellerle 7/24 kesintisiz olarak sürdürülür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir