Yaz Veya Kış Fark Etmez Her Zaman Hazırız.

Yaz Veya Kış Fark Etmez Her Zaman Hazırız.

Yaz Veya Kış Fark Etmez Her Zaman Hazırız.

Yaz Veya Kış Fark Etmez Her Zaman Hazırız. İnsanların rahatı için icat edilen araçlar, insan yapısı olduğu için, zaman zaman yolda kalabilir. En iyi araçlar bile yolda kalabilmektedir. Büyük araçlardan küçük araçlara kadar birçok taşıtın yol yardımı hizmetine ihtiyacı vardır.

 Bu Önemli Görevi Üstleniyoruz Yaz Veya Kış Fark Etmez Her Zaman Hazırız.

Ülkemiz insanı için önemli bir görev olan yol yardım ve oto kurtarıcı hizmeti, araç kurtarma sektörünün en önemli işlerinden biridir. Yol yardımı hizmetinde, akü takviyesi, lastik takviyesi, motor arıza takviyesi ve benzeri takviye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Konusunda profesyonel olan oto çekici ekiplerimiz, bu takviye işlemlerini, en kısa zamanda gerçekleştirmektedir. Küçük araçlarla çalışan usta ekiplerimiz, nerede olursanız olun, en kısa zamanda size ulaşmaktadır.

 Araçlarımız Son Modeldir

Güçlü ve son teknoloji özelliklere sahip araçlarımızla, istediğiniz adrese araçlarınızı bırakıyoruz. Bizi aradığınız zaman, aracınız hakkında detaylı bilgi vermelisiniz. Vereceğiniz detaylı bilgi sayesinde, sizin için gerekli olan yardım paketini belirleyebiliriz. Yardım için bizi aradıktan sonra, aracınızı güvenli bir noktaya çekme imkanınız varsa, aracınızı emniyete almalısınız. Araç çekilecek durumda değilse, yeterli mesafelere ilk yardım çantasındaki dikkat levhalarını yerleştirmelisiniz. Ayrıca dörtlüler yakılmalıdır. Böylece otobanda yüksek hızla gelen araçlar sizi fark edecek ve hızını yavaşlatacaktır. Bizi aradıktan kısa süre sonra, tecrübeli ekibimiz, hemen araç çekici operasyonuna geçmektedir. Hızlı ve etkili kurtarma programlarıyla, en kısa zamanda sizi evinize kavuşturuyoruz. Olumsuz hava koşullarında yolda kalanlar için, iklime özel kurtarma operasyonlarını uyguluyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir