web analytics
İstanbul Altinkaya Yol Yardim

Yol Yardım 0850 611 0 776

Yol yardım İnsan yapısı araçlar, zamanla bozulabilir veya yolda kalmanıza neden olabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda, profesyonel yol yardımını ararız. Bu sektörde adını duyuran ve markalaşan yol yardım firmamız, bu ciddi durumlarda, etkili çözüm yöntemlerini tercih etmektedir.

İstanbul İçi En Hızlı Yol Yardım

Ekibimizdeki tecrübeli ve işini meslek edinmiş personeller, takım ruhu ile hareket etmektedir. Bu nedenle, görev kargaşası yaşanmamaktadır. Yol yardım hizmetinde, akü takviyesi, lastik tamiri ve diğer tamir işlemleri için, tecrübeli usta ekiplerini tercih etmekteyiz. Aracınız tamir ve akü gibi sorunlarla karşılaştıysa, yapmanız gereken, yol yardımı ekibi istemektir. Aracınızın çekilmesi gerekiyorsa, yapmanız gereken işlem, kurtarıcı veya çekici araçlarımızı tercih etmenizdir.

Her Mevsim Oto Çekici Hizmeti

Yol Yardım Bizim İşimiz

Gerek İstanbul İçi Gerek İstanbul Ve Çevre İllere En Hızlı Ve Garantili Yol Yardım Hizmetleri Sunmaktayız

Lastik Yardım

Lastik yol yardım hizmeti olarak her daim eksiksiz ve kusursuz şekilde hizmet vermekteyiz. Yılın her zamanı ve günün her saati eksiksiz ve aynı hızda hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadro ile istenmeyen durumdan en hızlı ve çözümcü şekilde kurtarma hizmetini sunmaktayız.

Yakıt Yardım

Yakıt yol yardım  Bizi aramanızdan kısa bir süre sonra yola çıkan ekiplerimiz, mümkün olan en kısa zamanda size ulaşmaktadır. Profesyonel çözüm yöntemleriyle çalıştığımız için, tamir veya benzeri durumları, kısa zamanda çözmekteyiz.hizmeti sunmaktadır. 

Akü Yardım

Akü yol yardım Ayrıca, kurtarıcı araçlarla kurtarma işlemini de, yine profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Aracınız yolda kaldığı zaman, yapmanız gereken, kendinizi ve aracınızı emniyete alarak, hemen bizi aramanızdır. Bu şekilde, kurtarma işlemlerimizin daha kolay olmasını sağlayacaksınız.

Çekici Yardım

Çekici yol yardım İşimizde 17. Yılına ulaştıBulundugunuz konuma 30 Dakika içinde varışDürüst rekabetçi fiyatlar- uygun fiyat hızlı hizmet

SİZLERDEN GELENLER

BAŞARIILARIMIZ 

Altınkaya Firmasına ve değerli dostum Mustafa beye yakın ilgi ve nezaketleri için teşekkürü bir borç biliyorum. Beni ve arabamı büyük bir sıkıntıdan kurtardılar. Sağ olun var olun..

CEM KARACA 

Kaç tane çekici aradıysam hiç biri motoru çekmedi bu adamlar zarar vermeden işlerini mükemmel bi şekilde yaptılar. Teşekkürler Altınkaya yol yardıma

OSMAN KILIÇ

Güler yüzlü ekip kaliteli hizmet tüm çekici ve kurtarıcı ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum gerçekten işini benimseyen bir firma İstanbul’da güvenilirlik ve fiyat konusunda gerçekten çok iyiler. Teşekkürler Altınkaya yol yardım

UĞUR KAYTAN

ALTINKAYA OTO KURTARICI

Sektör deneyim 17. Yılına ulaştı Maksimum varış 30 Dakika içinde Dürüst rekabetçi fiyatlar – hızlı hizmet İşinde usta personelleri Mesai saatimiz 24 saat – 7 gün hizmet aşkı

oto çekici
araç kurtarma
Tıkla Ara 0533 405 51 97