Yolda Kalan Araçlarınız İçin Artık Korkmayın

Yolda Kalan Araçlarınız İçin Artık Korkmayın Yolda Kalan Araçlarınız İçin Artık Korkmayın OTO ÇEKİCİ FİRMAMIZ Altınkaya oto kurtarıcı firmamız, 2000 yılında kurularak kaliteli hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Küçük olan hedef ve hayallerimiz zamanla büyüyerek İstanbul’un en iyi oto çekici firması olmamızı sağladı. İst

Yolda Kalan Araçlarınız İçin Artık Korkmayın

Yolda Kalan Araçlarınız İçin Artık Korkmayın OTO ÇEKİCİ FİRMAMIZ Altınkaya oto kurtarıcı firmamız, 2000 yılında kurularak kaliteli hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Küçük olan hedef ve hayallerimiz zamanla büyüyerek İstanbul’un en iyi oto çekici firması olmamızı sağladı. İstanbul Bayrampaşa mevkiinde kurulan firmamız, Bayrampaşa dışında 39 tane ilçeye de hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul’a yakın olmak şartı ile il dışına da hizmetlerimiz vardır.

 

Yolda Kalan Araçlarınız İçin Artık Korkmayın Yolda kaldığınız anda bir telefon kadar yakın olan Altınkaya Oto çekici firmamız, arızalanan ve kaza yapan araçlarınızı kaskolu olarak istediğiniz alana taşımaktadır. Hedefimiz sürekli olarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu anlamda bütün personellerimiz en iyi hizmeti vermek içi elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

OTO ÇEKİCİ HİZMETİMİZ Yolda Kalan Araçlarınız İçin Artık Korkmayın

Altınkaya Oto Çekici yol yardım firmamızın en temel özelliği, 7 / 24 çalışmasıdır. Sadece gündüz yolda kalan müşterilerimizi düşünmekle kalmıyoruz, gecenin bir yarısında aniden arızalanan araçlar yolda kalan sürücüleri de düşünüyoruz. Bu nedenle personellerimiz vardiya sistemi ile çalışmaktadır.

 

Sabahın erken saatlerinde başlayan gündüz mesaimiz akşam 19.00’a kadar sürmektedir. Akşam mesaisi bitiminden sonra ise gece çalışacak olan elemanlarımız devreye girer ve hizmetlerimizi sürdürmeye devam eder.

 

Herhangi bir nedenle yolda kalan ya da talihsiz bir şekilde kaza yapan sürücüler, istedikleri anda numaralarımızdan bizlere ulaşarak yardım isteyebilirler. Aradıkları anda harekete geçen elemanlarımız, en geç 30 dakika içerisinde verilen konuma varmaktadır. Aracın türüne göre en uygun çekici aracımız götürülür ve yolda kalan araç alınarak sürücünün istediği noktaya gtürülür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir